Justice League Action Run

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 673 MB
  • Version 1.82
  • Dil Türkçe
  • Firma Warner Bros.
Justice League Action Run aksiyon oyununda özel oyun karakteri eşliğinde macera dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Justice League Action Run mobil oyunu özel karakterlerin ekip olarak bir arada toplandığı aksiyon dolu bir mobil oyundur. Oyunda yer almak isterseniz IOS  akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirebilirsiniz. Kötü güçlere karşı ister tek başınıza savaşın isterseniz ekip halinde savaşın. Karakterinizi güçlendirin ve çeşitli kostümler ile özelleştirin. 

Sonsuz bir koşu oyunu deneyimi yaşamak için Justice League Action Run aksiyonunda yönlendirmek istediğiniz karakteri seçin özel kıyafetler ile donatın ve daha yüksek seviyelerde yer almak için karşınıza çıkan elmasları toplayarak ilerleyin. İlerlediğiniz güzergahta önünüze bir çok engel çıkacak, engelleri aşarak kendinize büyük ödüller kazandırın. 

Yeni kostümler, yetenekler, donanımlar ve süper güçler ile kahramanlarınızı geliştirin. Oyun tek bir seviyeden oluşmuyor. Birbirinden farklı platformlara sahip bir çok seviye üzerine kurulmuştur. Her bir seviye üzerinde farklı deneyimler yaşayabilirsiniz. Yeni kahramanları ve daha fazla ödülü yükseltmek ve kilidini açmak için earn jetonlarını biriktirmeniz gerekiyor. Diğer oyun videolarını ve diğer karakterleri takip ederek onların performanslarından faydalanabilirsiniz. 

Justice League Action Run indir
DİĞER SÜRÜMLER