Justice League Action Run

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9,7 MB
  • Version 1.82
  • Dil Türkçe
  • Firma Warner Bros.
Muhteşem karakterlerin yer aldığı Justice League Action Run mobil oyununa ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.

Justice League Action Run, özel film karakterlerinin bir arada toplandığı heyecan verici bir sonsuz koşu oyunudur. Oyun piyasasının önemli isimlerinden Warner Bros stüdyosu tarafından geliştirilen Justice League Action Run aksiyon oyununda yönlendirmek istediğiniz karakteri seçin kendi tarzınıza göre özelleştirin ve koşmaya başlayın. 

Diğer oyuncuların kilitlerini açmak ve farklı oyun seviyelerine geçmek için karşınıza çıkan jetonları toplamanız gerekiyor. Fakat jetonları toplarken dikkatli olmasınız. Engellere çarpmadan ilerlemeli ve platformu sağlıklı bir şekilde tamamlamalısınız. Batman, Süpermen, Harika Kadın, Firestorm, Cyborg, Hawkman gibi özel karakterlerden birini seçebilirsiniz. Karakterleri seçebildiğiniz gibi oynayacağınız alanı da kendiniz seçebilirsiniz. Kahramanları geliştirmek ve özel bir şekilde oyunda ilerlemesini sağlamak sizin görevinizdir. 

Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indireceğiniz Justice League Action Run aksiyonunda kendi performansınızı sergileyin. Puanları toplayın yeni karakterlerin kilidini açarak daha güçlü bir ekip oluşturmanın tadını çıkartın. Kazanmak için hızlı ve dikkatli olmalısınız. Bu muhteşem oyun tam da size göre bir deneyim sunuyor. 

Justice League Action Run indir
DİĞER SÜRÜMLER